Bezpieczeństwo w inteligentnym domu DEIMIC

Bezpieczeństwo w inteligentny domu, budynku, mieszkaniu

Bezpieczny dom to bezpieczna rodzina

Dzięki naszej aplikacji w każdej chwili możesz skontrolować czy w domu wszystko w porządku. 

Aplikacja do zarządzania inteligentnym budynkiem sprawi, że Twój dom będzie bezpieczną fortecą, której niestraszne są nieszczelne instalacje i włamywacze. Dzięki niej zawsze i wszędzie jesteś na bieżąco z sytuacją w domu.

Bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny jest dla nas bardzo ważne. Zaprojektowaliśmy więc system inteligentnego domu i zarządzającą nim aplikację tak, aby chroniły Cię przed różnymi zagrożeniami.

Nie chcemy, abyś obawiał się wyjazdu na długie wakacje lub wyjścia do sklepu. Chcemy dać Ci pewność, że z systemem Deimic One Twój dom jest zawsze bezpieczny.

DEIMIC | Bezpieczeństwo w Inteligentny domu budynku, mieszkaniu
Bezpieczeństwo - nasz priorytet!

Bezpieczeństwo od zawsze było naszym priorytetem! W standardzie każdego systemu Deimic One znajdziemy takie elementy jak: symulacja obecności domowników, podgląd monitoringu czy rozbudowaną integrację z systemami alarmowymi różnych producentów. Są to elementy znacząco poprawiające nasze bezpieczeństwo, których często próżno szukać w podobnych systemach dostępnych na rynku.

Symulacja obecności pozwala nam doskonale zaprezentować nasz dom, dokładnie tak jakbyśmy to my w nim przebywali. Uruchamiane losowo urządzenia z pewnością odstraszą niejednego włamywacza. 

 Deimic - jeden z najlepiej zabezpieczonych systemów pod kątem własnego bezpieczeństwa oraz autodiagnostyki

Nasze produkty są również niezwykle mocno rozwinięte pod kątem własnego bezpieczeństwa oraz autodiagnostyki. Zdajemy sobie sprawę, że system składający się z modułów zainstalowanych w domowej rozdzielni elektrycznej wymaga od jego twórców bardzo dokładnej analizy pracy. To właśnie dlatego system Deimic One jest jednym z najlepiej zabezpieczonych systemów pod tym względem na świecie.

Smart Home. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie. Automatyka domowa. 


© Copyright 2020 DEIMIC. Smart Home. Inteligentny dom, budynek, mieszkanie. Automatyka domowa.